Kişisel Bilgilerin Gizliliği
  
Sitemize vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Raketspor'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.
 
Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.
 
Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, raketspor.com.tr haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Sizden  istenen  kişisel  bilgilerden;  zorunlu   olanlar  hariç,   istediklerinizi   kendi   arzunuz   dahilinde   Raketspor.com.tr'ye  bildirebilirsiniz.Raketspor'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği


Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini internet sayfamıza girdiğinizde tarayıcınızın adres çubuğunun sol yanındaki kilit işaretiyle kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sitemizin http yerine https ile başladığını göreceksiniz. Bu göstergeler 128 Bit SSL sertifikasını temsil etmektedir.
 
SSL teknolojisi ile, ödeme süreci başladığında siteden bağımsız olarak, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi siz ve bankanız dışında hiçbir üçüncü şahıs tarafından görülmemektedir.
 
Kredi kartı bilgileriniz görüntülenemediği ve kaydedilemediği için, üçüncü şahısların bu bilgilere ulaşması mümkün değildir. Herhangi bir siparişinizle ilgili yollayacağınız e-postalarda kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz, Raketspor, e-posta yoluyla gönderilen bilgilerin güvenliğini garanti edemez.  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR