Firmamız Ocak 2016 yılında, Tenis ve Badminton malzeme üreticisi Yonex markasının Akdeniz Bölge Distribütörü olarak Antalya'da faliyet göstermeye başlamıştır.  Japon firması olan Yonex'in  ürünlerinin toptan satış ve dağıtımından sorumlu olan firmamız, Antalya, Adana, Mersin, Muğla, Konya, Hatay, Denizli, Ankara, İzmir, şehirlerini kapsayan bir dağıtım ağına sahiptir. Firmamız Yonex markasının toptan satışına eş zamanlı olarak perakende satışarını da Antalya Konyaaltı Bölgesi'nde bulunan mağazasında ve www.raketspor.com.tr web sitesinden yürütmektedir.


Outdoor,aktif spor ve bisiklet giyim alanında Türkiye'de söz sahibi olan, %100 yerli üretici Exuma markasının da toptan ve perakende satışına da Raketspor mağazasında 2016 yılında başlanmıştır.


Ürün gamımız 2017 yılında Reebok bayiliği için yapılan anlaşmaların ardından Kadın-Erkek Ayakkabıları ve Spor Giyim kategorisi ile genişlemiştir.


2019 Ocak ayında ise Adidas Tenis ürünlerinin toptan ve perakende satışına mağazamızda başlanacaktır. 

Raketspor bünyesinde aynı zamanda aktif eğitim veren bir kurum olan Raketspor Tenis Akademisi de bulunmaktadır.  Çocuk ve gençlere profesyonel hoca kadrosuyla eğitim veren akademimizde başarılı çocuklara sponsor olunarak desteklenmektedir. Aynı zamanda Raketspor Yonex işbirliği sayesinde tüm Türkiye'deki belirlenen başarılı çocuklara da Yonex markası ile sponsorluk sağlanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR